NAŠIMI POČÍTACÍMI ZARIADENIAMI PREŠLO DOTERAZ
 
NÁVŠTEVNÍKOV VAŠÍCH CENTIER

POČÍTAJTE S NAMI

Prečo je dobré počítať

NAŠE KNOW-HOW
"Množstvo skúseností, ktoré sme rokmi spolupráce s kolegami z divízie R&D v našej spoločnosti získali, sme sa vždy snažili a aj naďalej snažíme transformovať do vylepšení funkčnosti a spoľahlivosti celého systému. Zmeny v architektúre hardware, v nastaveniach, vo firmware, atď.. sú výsledkom práce tímu ľudí, usilujúcich sa o kontinuálny progres, pre ktorých je spokojnosť klienta tým najvyšším cieľom."

PREČO JE DOBRÉ POČÍTAŤ
"V súčasnosti je už takmer samozrejmosťou, že tí ktorí počítajú a vyhodnocujú údaje o návštevnosti ich prevádzok, centier alebo akýchkoľvek objektov, dokážu omnoho efektívnejšie riadiť svoje nehnuteľnosti a aktivity s nimi súvisiace, ako sú marketing, prevádzka, ale aj skladba nájomcov, počet zamestnancov, regulovanie spotreby energií, atď.. Jednoducho vyzerajúce údaje sú v širšom kontexte tým najužitočnejším a častokrát jediným nástrojom, aký má manager/obchodník k dispozícii a dokáže ho využiť pre zvýšenie produktivity svojho business-u."

NAŠE SLUŽBY

People counting

PEOPLE COUNTING

 

Car Parking

CAR PARKING

 

face 2

NÁKUPNÝ SEMAFÓR

 

Audit

AUDIT

 

REFERENCIE

HB REAVIS
CENTRAL
VAJNORIA
AUPARK
GLAVICA
NEPI
LAUGARICIO
DUBRAVA
PALACE
CENTRO NITRA
JLL
CUSCHMAN
CITY ARENA
MINT
HRON
TATRA
IMMOCAP
ECE
KORZO
MVGM grey small 1        

 

 

hb reavis

David Erban

IT Manager, HB REAVIS Slovakia, a.s.

"Systém počítania návštevníkov od spoločnosti VISITOR používame vo všetkých našich shopping centrách Aupark a sme s ním veľmi spokojný. Dosahujeme presnosť počítania nad 96%, čo je dané primárne dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym prístupom firmy VISITOR. Neustále vyvíja a zdokonaľuje celý systém a pomáha nám tak získavať cenné reporty, ktoré zase nám pomáhajú úspešne viesť každé jedno shopping centrum."

 

NEPI

Daniel Boďa

Asset Director, New Europe Property Investments

"Analýzu návštevnosti obchodných centier, ktoré na Slovensku prevádzkuje spoločnosť New Europe Property Investments (NEPI), si už dlhé roky s veľkou spokojnosťou spájame so zariadeniami a rozhraním spoločnosti VISITOR, s.r.o.. Naša spokojnosť spočíva predovšetkým v spoľahlivosti a presnosti systému a jeho jednoduchosti pre užívateľa, čím nám všetkým šetrí hodnotný čas a peniaze. Máme vysoké ambície a je prirodzené, že sa chceme využívať tie najlepšie produkty - a takým riešenie VISITOR nepochybne je.“

 

Tatra Banka

Ing. Zuzana Vargová

Project Manager, Tatra Residence, s.r.o. - Tatra Banka Group

 "Výborná komunikácia, profesionalita, flexibilita, operatívne riešenie servisných zásahov, jasný a prehľadný systém počítania návštevnosti - to sú moje pozitívne skúsenosti so spoločnosťou VISITOR, s.r.o. a zároveň aj dôvody, prečo s ňou spolupracujeme na našich projektoch."

 

CITY ARENA

Norbert Kuklovský

Center Manager, Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o

"So spoločnosťou VISITOR, s.r.o. spolupracujeme od roku 2015, keď sme systém na počítanie návštevníkov implementovali na projekt CITY ARENA nákupné centrum v Trnave, pre jedného z našich klientov. Ich prístup bol už počas prípravnej fázy vysoko profesionálny a ústretový. Po úspešnom aktivovaní systému od otvorenia centra sme s poskytovanými službami nanajvýš spokojní. Riešenie našich dodatočných požiadaviek nie je pre nich žiadnou komplikáciou, práve naopak, aktívne a ochotne nám pomáhajú pri hľadaní najvhodnejších foriem pre dosiahnutie našich cieľov."

 

KONTAKT


VISITOR, s.r.o., Bancíkovej 1/A,
821 03 Bratislava - Ružinov, Slovakia - Europe

KONTAKTNÝ FORMULÁR


V prípade akýchkoľvek otázok prosím vyplňte nižšie uvedený formulár a naši pracovníci Vás budú do 24 hodín kontaktovať.

Prosím, zadajte svoje meno!
Prosím, zadajte svoje telefónne číslo!
Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu! E-mailová adresa je neplatná!
Prosím, zadajte názov firmy!
Prosím, zadajte predmet správy!
Prosím, zadajte text svojej správy!